Kontakty

ADRESA Asociace dospělých pro hyperaktivní děti

Družstevní 465, 252 62 Horoměřice

Diskuse ke článku

 • Jana Lozinčáková

  Jana Lozinčáková (29.4.2014 14:09)

  Dobrý den, jsem studentka psychologie na MU a píši diplomovou práci o partnerských vztazích lidé s ADHD v dospělosti. Chtěla jsem vložit do diskuze odkaz na dotazník, ale pravděpodobně to není možné, i kdžy jsem se na webu registrovala. Je nějaká možnost, že byste dotazník na stránky adehade.cz umístili přímo Vy? Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Jana Lozinčáková ----------- Dobrý den, ráda bych Vás tímto požádala o účast ve výzkumu, který se věnuje partnerským vztahům mladých lidí. Jeho prostřednictvím, bychom chtěli poznat blíže to, jakou roli mohou mezi partnery hrát pocity a stavy, které v určité míře může prožívat každý člověk - stavy, kdy se člověk nemůže soustředit a kdy se cítí neklidný apod. Výzkum je zaměřen na osoby ve věku 18-28 let, které jsou v současné době v partnerském vztahu trvajícím alespoň 3 měsíce. Vyplnění dotazníku by Vám nemělo trvat déle než 20 minut. Dotazník naleznete zde: https://docs.google.com/forms/d/1ZDsuYMOTn76lJrVN4qwMBYtP18UDoKe8Un8UpZlWAow/viewform?usp=send_form Výzkum je součástí diplomové práce v oboru Psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Děkuji za Váš čas.

 • Ivana Trnkova

  Ivana Trnkova (29.6.2014 15:25)

  Dobrý den jsem z občanského (nyní jiz spolku) Jesterka a rada bych Vam zaslala nove informace a kontakty na nas spolek. Nikde na Vašich stránkach nemohu najít mailovou adresu . Prosím tedy o zaslání mailu na naši adresu: spolekjesterka@gmail.com abych mohla poslat aktualni informace. Děkuji Vam Iva Trnkova

 • Iva Burešová

  Iva Burešová (3.1.2016 12:07)

  Dobrý den, píšu absolventskou práci na téma Podpůrná síť pro děti s ADHD a jejich rodiče v Jihomoravském kraji. Dívala jsem se na vaše stránky, ale některé z uvedených center pomoci již nejsou aktuální. Nemáte k dispozici aktuální přehled center pomoci v Jihomoravském kraji? Mnohokrát děkuji za odpověď. Hezký den, s pozdravem Iva Burešová.